Cariere

Pe aceasta pagina sunt afisate posturile disponibile in cadrul companiei SC Cattus Srl.
Cei interesati pot trimite CV si scrisoare de intentie pe adresa de administration3@erond.ro

INGINER SERVICE / APARATURA MEDICALA
Candidatul Ideal

Experienta in domeniul ingineriei medicale de minim 2 ani;
Cunoastere principii aparatura medicala CT, RMN, RX;
Experienta in electronica, electromecanica, electrica, etc - constituie un avantaj
Abilitati de lucru cu Excel;
Limba engleza nivel mediu (minimum);
Permis de conducere categoria B;
Adaptabilitate, flexibilitate, onestitate și perseverenta;

Descrierea jobului
Stabileste si mentine o buna comunicare cu furnizorii si cu membrii echipei - va fi interfata intre service furnizor si aparatura spital (CT, RMN, RX);
Asigura suport tehnic colegilor din departament si colegilor din sectie - instalat, dezinstalat diverse device-uri;
Gestioneaza baza de date a aparaturii medicale
Posibila nevoie de deplasari intre sedii, furnizori aparatura, etc
Oferă suport de specialitate ori de câte ori este nevoie departamentelor necesare cu ajutorul furnizorilor
Se asigură că toate contractele de service sunt în termen și anunță din timp expirarea lor.
Cunostinte despre utilizarea aparatelor de masura si control din domeniul electric precum si citirea unei scheme electrice;
Executa activitatile de service si mentenanta (reparatii, revizii, calibrari, verificari tehnice de siguranta) pentru echipamentele din portofoliul companiei;
Executa activitatile de instalare, punere in functiune si instruire tehnica a personalului utilizator;
Inregistreaza informatiile aferente activitatilor desfasurate in documente relevante
Ofera suport tehnic telefonic pentru clienti (probleme de operare si servisare).
Efectuarea reparațiilor, recondiționărilor și reviziilor periodice ale aparatelor din portofoliul firmei

Beneficiile postului sunt:
Cursuri de instruire și posibilitatea de dezvoltare profesională;
Masina si telefon de serviciu;
Pachet salarial atractiv;
Bonusuri de performanta.

AGENT DE VANZARI
Orientare catre client;
Bune abilitati de comunicare si negociere;
Empatie si buna intelegere a nevoilor clientilor;
Permis de conducere B;
Cunoasterea limbii maghiare la nivel conversational;
Disponibil la deplasari in tara;
Biroul se afla in Targu-Mures

Promovarea produselor companiei si atragerea de noi clienti;
Cautarea si gestionare portofoliului de clienti, respectand standardele si politicile companiei.

Descrierea companiei
Suntem o firma in dezvoltare din Tg Mures, ne ocupam de producerea si comercializarea dispozitivelor medicale.

Oferim:
Salar motivant
Bonus de performanta
Masina de serviciu
Loc de munca stabil
Sansa de a invata
Posibilitati reale de afirmare in cadrul companiei
Dezvoltare profesionala,siguranta unui partneriat pe termen lung

Koelis
Delica
EROND
RF Medical
Jena Surgical
Aokace
Namrol
e-Link Care
Sensing Future
Opticlar
Medici medical
Metalowiec
JMS
Mimsal
American Diagnostic Corporation
Charder
IDS
Surgiwell
Claronav
Daiwha
GM Instruments
Hanshin medical
Hawkmed
Medcaptain
Medica